Kontakty

Veškeré dotazy prosím směřujte na naši společnou emailovou adresu - kotata@skaut.cz. Děkujeme.
 
Volná místa pro vstup do oddílu máme až od školního roku 2025/26. Více záložka O nás 
 
Níže najdete popis cesty k naší klubovně.


PÁR INFORMACÍ O NAŠICH VEDOUCÍCH

Klára Vyskočilová (Gump) - hlavní vedoucí oddílu

Jmenuji se Klára. V Koťatech jsem dostala přezdívku Gump. To díky vyhranému běžeckému závodu, když mi bylo 8 let. Také se to rýmuje s lump... Skauting mě provází od první třídy. Jako vedoucí působím od roku 2017. Mimo činnosti v oddíle ráda jezdím na různé skautské akce, naposledy jsem byla na světovém skautském Jamboree v USA a Obroku v Čechách. Studuji fakultu informatiky na ČVUT. Snažím se, aby světlušky poznaly to úžasné skautské tajemství, které je bude provázet celým jejich životem.


Johana Körblerová - zástupce hlavní vedoucí

Jmenuji se Johana Körblerová. Skaut se stal součástí mého života už před deseti lety, kdy jsem poprvé přišla do oddílu světlušek. V tu dobu jsem netušila, že se do oddílu ještě vrátím i jako vedoucí. Koťata vedu čtvrtým rokem. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu Evropská a tento rok budu prvním rokem studovat na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Práce s dětmi mě baví, naplňuje a při studiu pedagogiky mě motivuje a posouvá dál. Být skautská vedoucí je jednoznačně titul, na který budu vždycky hrdá stejně tak jako na naše malé světlušky, jejichž radost je i radostí mojí.


Barbora Dohnalová (Limo)

Jmenuji se Bára, ve skautu, který je mou neopomenutelnou součástí a trochu i životním stylem už od třetí třídy, mě ale všichni znají jako Limo. Je mi sedmnáct let, studuji na všeobecném gymplu Ústavní a sama ještě nevím, kam mě život dál zavane. Volný čas nejraději trávím v libeňském sokole, na lezecké stěně nebo s dobrou knížkou v ruce. Ráda někam zajdu s rodinou nebo kamarády (třeba z mého roverského kmenu zBoží) nebo si odpočinu experimentováním v kuchyni.
Tereza Vitoušová

Je mi osmnáct let a u Stopařů nadšeně skautuji už devátým rokem. Studuji na Gymnáziu Českolipská a po maturitě se chci více věnovat fyzice. Ve volném čase ráda chodím do přírody, lezu na stěně či tancuji. Baví mě taky hraní na kytaru a šití. Vedení Koťat je pro mě zábavou, ale taky velkou výzvou. 
Anna Arnotová (Špagy)

Mé jméno je Anička, ve skautu mi ale všichni říkají Špagy. Je mi osmnáct let a ve Stopařích se pohybuji již od svých šesti. Sedmým rokem studuji na Arcibiskupském gymnáziu, kde mě zajímají hlavně humanitní předměty. Věnuji se hudbě, hraji na klavír a na kytaru. Ráda trávím svůj čas čtením, pitím kávy, procházením se po Praze, pečením, nebo chodím na výstavy a koncerty…

CESTA DO KLUBOVNY

Naše  klubovna se nachází v přízemním domě v areálu PN Bohnice na Praze 8. Nejsnadněji se k nám dostanete autobusem 200, 177 nebo 102 z Kobylis.

Areál, kde se klubovna nachází, je oplocen, přístupný je přes vyznačené vchody. Vjezd autem je možný z Čimické ulice (do 30 min zdarma).

Začátek i konec schůzek je přímo u klubovny.
OSTATNÍ KONTAKTY

Pokud se chcete dozvědět více o našem středisku, navštivte naši Stopařskou stránku.
Dále se můžete podívat na stránky ostatních oddílů našeho střediska - Vlčí Nože, Bronco, Miriklo a Lišáci.Žádné komentáře:

Okomentovat