Kontakty

Veškeré dotazy prosím směřujte na naši společnou emailovou adresu - kotata@skaut.cz. Děkujeme.
 
Pokud máte zájem o vstup do oddílu podívejte se, prosím, prvně na záložku Náš oddíl, zda máme volné místo.  

Na konci stránky najdete popis cesty k naší klubovně.


PÁR INFORMACÍ O NAŠICH VEDOUCÍCH

Klára Vyskočilová (Gump) - hlavní vedoucí oddílu

Jmenuji se Klára. V osmi letech jsem na výpravě s Koťaty stále dokolečka vyhrávala jednu běhací hru a od té doby mám přezdívku Gump. Skauting mě provází od první třídy a jako vedoucí působím už od roku 2017. V létě 2021 jsem absolvovala  vůdcovský lesní kurz Gemini. Mimo činnosti v oddíle ráda jezdím na celostátní a mezinárodní skautské akce. Studuji Národohospodářskou fakultu na VŠE a ráda mizím poznávat cizí státy. Snažím se, aby světlušky poznaly ono úžasné skautské tajemství, které je bude provázet celým jejich životem.
Johana Körblerová - zástupce hlavní vedoucí

Jmenuji se Johana Körblerová. Skaut se stal součástí mého života už před čtrnácti lety, kdy jsem poprvé přišla do oddílu světlušek. V tu dobu jsem netušila, že se do oddílu ještě vrátím i jako vedoucí. Koťata vedu sedmým rokem. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu a tento rok budu končit studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Práce s dětmi mě baví, naplňuje a při studiu pedagogiky mě motivuje a posouvá dál. Být skautská vedoucí je jednoznačně titul, na který budu vždycky hrdá stejně tak jako na naše malé světlušky, jejichž radost je i radostí mojí.

Barbora Dohnalová (Limo)

Jmenuji se Bára, ve skautu, který je mou neopomenutelnou součástí a trochu i životním stylem už od třetí třídy, mě ale všichni znají jako Limo. Kotěcí vedoucí jsem už pátým rokem a za tu dobu se mi oddíl stal místem, kde se mohu sama posouvat a kam si zároveň chodím dobíjet baterky. Studuji druhým rokem sociologii, ale zajímá mě i svět médií. Volný čas nejraději trávím v libeňském sokole, na lezecké stěně nebo s dobrou knížkou v ruce. Ráda někam zajdu s rodinou nebo kamarády nebo si odpočinu experimentováním v kuchyni.


                                                                              Anna Arnotová (Špagy)

Mé jméno je Anička, ve skautu mi ale všichni říkají Špagy. Je mi dvacet let a ve Stopařích se pohybuji již od svých šesti.  V současnosti studuji Sociologii a Sociální práci na FFUK. Kromě studia pracuji v Asistenci jako asistentka fyzicky znevýhodněných lidí, ráda jezdím po Praze na kole nebo se angažuji v pár aktivistických nebo dobročinných kolektivech.
Štěpánka Večerková

Je mi 18 let a do skauta chodím už od svých 7. Koťata vedu od začátku roku 2022. Chodím na Hudební gymnázium, kde mám jako hlavní obor housle. Ráda ale hraji i na další hudební nástroje. Ve školním roce 2022/23 jsem studovala na střední škole ve Wisconsinu. Ve volném čase vařím či peču, sportuji, nebo trávím čas s kamarády. Mám také ráda chodit do přírody, míčové hry a nebo jet na vodu. Absolvovala jsem Salesiánský animátorský kurz a do budoucna určitě chystám další vzdělávací kurzy.

Verča Pavelcová

Jmenuji se Verča. Žádnou přezdívku jsem nikdy bohužel nezískala, takže prostě jen Verča. Je mi 17 let. Studuji na Gymnázium Českolipská. Ráda chodím do přírody, ráda pozoruji noční oblohu, ráda vařím, peču a hraju volejbal. Ve 2. třídě mě rodiče přihlásili do skauta. Nebyla jsem z toho moc nadšená, protože skauti přece jen objímají stromy, zkoumají mapu a kytky a mají divný košile“. V té době jsem ještě netušila, že tito “divný skauti“ budou za pár let moje druhá rodina. Tohle bych chtěla i pro holky, které vedu…aby si s sebou z oddílu odnesly pravá přátelství a zážitky, na které budou potom rády vzpomínat.Majda Szonowská

Jmenuji se Majda a Koťata jsem začala vést začátkem roku 2022 společně s Verčou a Štěpánkou. Ve Stopařích jsem od svých 8 let a mám to tu moc ráda. Studuju angličtinu (překladatelství) a francouzskou filologii na Filozofické fakultě. Ráda čtu, kreslím, maluju, učím se cizím jazykům nebo třeba žongluju. Chodím ráda na výlety do přírody s přáteli nebo rodinou. Mám za sebou úspěšně čekatelský kurz Mraveniště a do budoucna se chci skautsky vzdělávat i dál.

CESTA DO KLUBOVNY

Od školního roku 2021/22 máme novou klubovnu, která se nachází v areálu MŠ Dolákova v Bohnicích na adrese Dolákova 598/3. Nejbližší autobusovou zastávkou je Sídliště Bohnice, kam z Kobylis jezdí autobusy 200 a 102.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.