Kontakty

Veškeré dotazy prosím směřujte na naši společnou emailovou adresu - kotata@skaut.cz. Děkujeme.
 
Pokud máte zájem o vstup do oddílu podívejte se, prosím, prvně na záložku Náš oddíl, zda máme volné místo.  

Na konci stránky najdete popis cesty k naší klubovně.


PÁR INFORMACÍ O NAŠICH VEDOUCÍCH

Klára Vyskočilová (Gump) - hlavní vedoucí oddílu

Jmenuji se Klára. V osmi letech jsem na výpravě s Koťaty stále dokolečka vyhrávala jednu běhací hru a od té doby mám přezdívku Gump. Skauting mě provází od první třídy a jako vedoucí působím už od roku 2017. V létě 2021 jsem absolvovala  vůdcovský lesní kurz Gemini. Mimo činnosti v oddíle ráda jezdím na celostátní a mezinárodní skautské akce. Studuji Národohospodářskou fakultu na VŠE a ráda mizím poznávat cizí státy. Snažím se, aby světlušky poznaly ono úžasné skautské tajemství, které je bude provázet celým jejich životem.


Johana Körblerová - zástupce hlavní vedoucí

Jmenuji se Johana Körblerová. Skaut se stal součástí mého života už před dvanácti lety, kdy jsem poprvé přišla do oddílu světlušek. V tu dobu jsem netušila, že se do oddílu ještě vrátím i jako vedoucí. Koťata vedu pátým rokem. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu Evropská a tento rok budu druhým rokem studovat na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Práce s dětmi mě baví, naplňuje a při studiu pedagogiky mě motivuje a posouvá dál. Být skautská vedoucí je jednoznačně titul, na který budu vždycky hrdá stejně tak jako na naše malé světlušky, jejichž radost je i radostí mojí.
Barbora Dohnalová (Limo)

Jmenuji se Bára, ve skautu, který je mou neopomenutelnou součástí a trochu i životním stylem už od třetí třídy, mě ale všichni znají jako Limo. Je mi osmnáct let, studuji na všeobecném gymplu Ústavní a sama ještě nevím, kam mě život dál zavane. Volný čas nejraději trávím v libeňském sokole, na lezecké stěně nebo s dobrou knížkou v ruce. Ráda někam zajdu s rodinou nebo kamarády (třeba z mého roverského kmenu zBoží) nebo si odpočinu experimentováním v kuchyni.


Anna Arnotová (Špagy)

Mé jméno je Anička, ve skautu mi ale všichni říkají Špagy. Je mi osmnáct let a ve Stopařích se pohybuji již od svých šesti. Sedmým rokem studuji na Arcibiskupském gymnáziu, kde mě zajímají hlavně humanitní předměty. Věnuji se hudbě, hraji na klavír a na kytaru. Ráda trávím svůj čas čtením, pitím kávy, procházením se po Praze, pečením, nebo chodím na výstavy a koncerty…


Tereza Vitoušová

Je mi devatenáct let a u Stopařů nadšeně skautuji už devátým rokem. Studuji na FJFI ČVUT, kde mě zajímají hlavně možnosti využití fyziky v medicíně. Ve volném čase ráda chodím do přírody, lezu na stěně nebo hraju na kytaru. Letos v létě jsem absolvovala vůdcovský lesní kurz Nota Bene. Vedení Koťat je pro mě zábavou, ale taky velkou výzvou. CESTA DO KLUBOVNY

Od školního roku 2021/22 máme novou klubovnu, která se nachází v areálu MŠ Dolákova v Bohnicích na adrese Dolákova 598/3. Nejbližší autobusovou zastávkou je Sídliště Bohnice, kam z Kobylis jezdí autobusy 200 a 102.


1 komentář:

  1. Také moc ráda hraju na kytaru. Respektive mne to chytlo až od té doby, co jsem si začala dělat kurzy, které jsem si našla na této stránce zde ... Do té doby to bylo takové nic moc plácání a já moc ani nevěděla, co dělám. Ale od té doby, co dělám ty kurzy, tak je to moc fajn :)

    OdpovědětVymazat