Kontakty

Veškeré dotazy prosím směřujte na naši společnou emailovou adresu - kotata@skaut.cz. Děkujeme.
 
Pokud máte zájem o vstup do oddílu podívejte se, prosím, prvně na záložku Náš oddíl, zda máme volné místo.  

Na konci stránky najdete popis cesty k naší klubovně.


PÁR INFORMACÍ O NAŠICH VEDOUCÍCH

Klára Vyskočilová(Gump) - hlavní vedoucí oddílu

Jmenuji se Klára. V osmi letech jsem na výpravě s Koťaty stále dokolečka vyhrávala jednu běhací hru a od té doby mám přezdívku Gump. Skauting mě provází od první třídy a jako vedoucí působím už od roku 2017. V létě 2021 jsem absolvovala  vůdcovský lesní kurz Gemini. Mimo činnosti v oddíle ráda jezdím na celostátní a mezinárodní skautské akce. Studuji Národohospodářskou fakultu na VŠE a ráda mizím poznávat cizí státy. Snažím se, aby světlušky poznaly ono úžasné skautské tajemství, které je bude provázet celým jejich životem.
Johana Körblerová - zástupce hlavní vedoucí

Jmenuji se Johana Körblerová. Skaut se stal součástí mého života už před třinácti lety, kdy jsem poprvé přišla do oddílu světlušek. V tu dobu jsem netušila, že se do oddílu ještě vrátím i jako vedoucí. Koťata vedu šestým rokem. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu Evropská a tento rok budu třetím rokem studovat na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Práce s dětmi mě baví, naplňuje a při studiu pedagogiky mě motivuje a posouvá dál. Být skautská vedoucí je jednoznačně titul, na který budu vždycky hrdá stejně tak jako na naše malé světlušky, jejichž radost je i radostí mojí.

Barbora Dohnalová (Limo)

Jmenuji se Bára, ve skautu, který je mou neopomenutelnou součástí a trochu i životním stylem už od třetí třídy, mě ale všichni znají jako Limo. Kotěcí vedoucí jsem už čtvrtým rokem a za tu dobu se mi oddíl stal místem, kde se mohu sama posouvat a kam si zároveň chodím dobíjet baterky. Studuji prvním rokem na Karlově univerzitě, konkrétně sociologii a žurnalistiku. Volný čas nejraději trávím v libeňském sokole, na lezecké stěně nebo s dobrou knížkou v ruce. Ráda někam zajdu s rodinou nebo kamarády (třeba z mého roverského kmenu zBoží) nebo si odpočinu experimentováním v kuchyni.

Anna Arnotová (Špagy)

Mé jméno je Anička, ve skautu mi ale všichni říkají Špagy. Je mi osmnáct let a ve Stopařích se pohybuji již od svých šesti. Sedmým rokem studuji na Arcibiskupském gymnáziu, kde mě zajímají hlavně humanitní předměty. Věnuji se hudbě, hraji na klavír a na kytaru. Ráda trávím svůj čas čtením, pitím kávy, procházením se po Praze, pečením, nebo chodím na výstavy a koncerty…Štěpánka Večerková

Je mi 16 let a do skauta chodím od 7 let. Koťata vedu od roku 2022. Chodím na Hudební gymnázium, kde mám jako hlavní obor housle. Hraju také na klavír a zpívám. Ráda vařím, peču či sportuji. Mám moc ráda chození do přírody, míčové hry a nebo jet na vodu. Také jsem absolvovala Salesiánský animátorské kurz a do budoucna určitě chystám další vzdělávací kurzy.
Verča Pavelcová

Jmenuji se Verča. Žádnou přezdívku jsem nikdy bohužel nezískala, takže prostě jen Verča. Je mi 16 let. Studuji na Gymnázium Českolipská. Ráda chodím do přírody, ráda pozoruji noční oblohu a ráda vařím, peču a hraju volejbal. Ve 2. třídě mě rodiče přihlásili do skauta. Nebyla jsem z toho moc nadšená, protože skauti přece jen objímají stromy, zkoumají mapu a kytky a mají divný košile“. V té době jsem ještě netušila, že tito “divný skauti“ budou za pár let moje druhá rodina. Tohle bych chtěla i pro holky, které vedu…aby si s sebou z oddílu odnesly pravá přátelství a zážitky, na které budou potom rády vzpomínat.Majda Szonowská

Jmenuji se Majda a je mi 18 let. Koťata jsem začala vést začátkem roku 2022 společně s Verčou a Štěpánkou. Ve Stopařích jsem od svých 8 let a mám to tu moc ráda. Chodím na Malostranské gymnázium. Ráda čtu, kreslím, maluju a učím se cizím jazykům. Chodím ráda na výlety do přírody s přáteli nebo rodinou. Právě teď absolvuji čekatelský kurz Mraveniště, doufám, že v budoucnu se zúčastním i dalších vzdělávacích kurzů!

CESTA DO KLUBOVNY

Od školního roku 2021/22 máme novou klubovnu, která se nachází v areálu MŠ Dolákova v Bohnicích na adrese Dolákova 598/3. Nejbližší autobusovou zastávkou je Sídliště Bohnice, kam z Kobylis jezdí autobusy 200 a 102.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.