Kontakty


 
Veškeré dotazy prosím směřujte na naši společnou emailovou adresu - kotata@skaut.cz. Děkujeme.


PÁR INFORMACÍ O NAŠICH VEDOUCÍCH

Klára Vyskočilová (Gump) - hlavní vedoucí oddílu

Jmenuji se Klára. V Koťatech jsem dostala přezdívku Gump. To díky vyhranému běžeckému závodu, když mi bylo 8 let. Také se to rýmuje s lump... Skauting mě provází od první třídy. Jako vedoucí působím od roku 2017. Mimo činnosti v oddíle ráda jezdím na různé skautské akce, naposledy jsem byla na světovém skautském Jamboree v USA a Obroku v Čechách. Studuji fakultu informatiky na ČVUT. Snažím se, aby světlušky poznaly to úžasné skautské tajemství, které je bude provázet celým jejich životem.

Johana Körblerová
zástupce hlavní vedoucí

Jmenuji se Johana Körblerová. Skaut se stal součástí mého života už před deseti lety, kdy jsem poprvé přišla do oddílu světlušek. V tu dobu jsem netušila, že se do oddílu ještě vrátím i jako vedoucí. Koťata vedu čtvrtým rokem. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu Evropská a tento rok budu prvním rokem studovat na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Práce s dětmi mě baví, naplňuje a při studiu pedagogiky mě motivuje a posouvá dál. Být skautská vedoucí je jednoznačně titul, na který budu vždycky hrdá stejně tak jako na naše malé světlušky, jejichž radost je i radostí mojí.
Barbora Dohnalová (Limo)

Jmenuji se Bára, ve skautu, který je mou neopomenutelnou součástí a trochu i životním stylem už od třetí třídy, mě ale všichni znají jako Limo. Je mi sedmnáct let, studuji na všeobecném gymplu Ústavní a sama ještě nevím, kam mě život dál zavane. Volný čas nejraději trávím v libeňském sokole, na lezecké stěně nebo s dobrou knížkou v ruce. Ráda někam zajdu s rodinou nebo kamarády (třeba z mého roverského kmenu zBoží) nebo si odpočinu experimentováním v kuchyni.

Tereza Vitoušová

Je mi osmnáct let a u Stopařů nadšeně skautuji už devátým rokem. Studuji na Gymnáziu Českolipská a po maturitě se chci více věnovat fyzice. Ve volném čase ráda chodím do přírody, lezu na stěně či tancuji. Baví mě taky hraní na kytaru a šití. Vedení Koťat je pro mě zábavou, ale taky velkou výzvou. 
Anna Arnotová (Špagy)
Mé jméno je Anička, ve skautu mi ale všichni říkají Špagy. Je mi sedmnáct let a ve Stopařích se 
pohybuji již od svých šesti. Sedmým rokem studuji na Arcibiskupském gymnáziu, kde mě zajímají hlavně humanitní předměty. Věnuji se hudbě, hraji na klavír a na kytaru. Ráda trávím svůj čas čtením, pitím kávy, procházením se po Praze, pečením, nebo chodím na výstavy a koncerty…CESTA DO KLUBOVNY

Naše  klubovna se nachází v přízemním domě v areálu PN Bohnice na Praze 8. Nejsnadněji se k nám dostanete autobusem 200, 177 nebo 102 z Kobylis.

Areál, kde se klubovna nachází, je oplocen, přístupný je přes vyznačené vchody. Vjezd autem je možný z Čimické ulice (do 30 min zdarma).

Začátek i konec schůzek je přímo u klubovny.
OSTATNÍ KONTAKTY

Pokud se chcete dozvědět více o našem středisku, navštivte naši Stopařskou stránku.
Dále se můžete podívat na stránky ostatních oddílů našeho střediska - Vlčí Nože, Bronco, Miriklo a Lišáci.

Žádné komentáře:

Okomentovat