kontakty

Veškeré dotazy směřujte prosím na naši společnou emailovou adresu - kotata@skaut.cz. Děkujeme!


PÁR INFORMACÍ O NAŠICH VEDOUCÍCH

Klára Vyskočilová (Gump) - hlavní vedoucí oddílu

Jmenuji se Klára. V Koťatech jsem dostala přezdívku Gump. To díky vyhranému běžeckému závodu, když mi bylo 8 let. Také se to rýmuje s lump... Skauting mě provází od první třídy. Jako vedoucí působím od roku 2017. Mimo činnosti v oddíle ráda jezdím na různé skautské akce, naposledy jsem byla na světovém skautském Jamboree v USA a Obroku v Čechách. Studuji na Arcibiskupském gymnáziu, kde mě letos čeká maturita. Snažím se, aby světlušky poznaly to úžasné skautské tajemství, které je bude provázet celým jejich životem.

Johana Körblerová
zástupce hlavní vedoucí

Jmenuji se Johana Körblerová. Skaut se stal součástí mého života už před deseti lety, kdy jsem poprvé přišla do oddílu světlušek. V tu dobu jsem netušila, že se do oddílu ještě vrátím i jako vedoucí. Koťata vedu třetím rokem. Práce s dětmi mě baví, naplňuje a při studiu na střední pedagogické škole mě motivuje a posouvá dál. Být skautská vedoucí je jednoznačně titul, na který budu vždycky hrdá stejně tak jako na naše malé světlušky, jejichž radost je i radostí mojí.

Barbora Dohnalová (Limo)

Jmenuji se Bára, ve skautu, který je mou neopomenutelnou součástí a trochu i životním stylem už od třetí třídy, mě ale všichni znají jako Limo. Je mi šestnáct let, studuji na všeobecném gymplu Ústavní a sama ještě nevím, kam mě život dál zavane. Volný čas nejraději trávím v libeňském sokole, na lezecké stěně nebo s dobrou knížkou v ruce. Ráda někam zajdu s rodinou nebo kamarády (třeba z mého roverského kmenu zBoží) nebo si odpočinu experimentováním v kuchyni.

Tereza Vitoušová

Je mi sedmnáct let a u Stopařů nadšeně skautuji už osmým rokem. Studuji na Gymnáziu Českolipská, kde mě nejvíc baví chemie a fyzika. Ve volném čase ráda chodím do přírody, lezu na stěně či tancuji. Baví mě taky hraní na kytaru nebo šití. Vedení Koťat je pro mě zábavou, ale taky neustálou připomínkou toho, jak důležitá vlastnost je trpělivost.Anna Arnotová (Špagy)

Mé jméno je Anička, ve skautu mi ale všichni říkají Špagy. Je mi sedmnáct let a ve Stopařích se pohybuji již od svých šesti. Šestým rokem studuji na Arcibiskupském gymnáziu, kde mě zajímají hlavně humanitní předměty. Věnuji se hudbě, hraji na klavír a na kytaru. Ráda trávím svůj čas čtením, pitím kávy, procházením se po Praze, pečením, nebo chodím na výstavy a koncerty…
Dále nám s vedením pomáhají také Barbora Čistecká (Klíček) a Lucie Mášová (Miky).


CESTA DO KLUBOVNY

Naše  klubovna se nachází v přízemním domě areálu PN Bohnice na Praze 8 (viz mapa). Nejsnadněji se k nám dostanete autobusem 200, 177, 102 nebo 177 z Kobylis.

Areál, kde se klubovna nachází je oplocen (černá čára na mapě), vstup je možný v místech, kde je křížen oranžovou čárou. Vjezd autem do areálu PN Bohnice je možný z Čimické ulice (viz mapa) na 30 min zdarma, dále za 30 Kč/hod.  


Do této klubovny jsme se přestěhovali v únoru 2013 a od té doby na ní stále společně pracujeme.

OSTATNÍ KONTAKTY

Pokud se chcete dozvědět více o našem středisku, navštivte naší stopařskou stránku.
Dále se můžete podívat  na stránky ostatních oddílů našeho střediska - Vlčí NožeBroncoMiriklo a Lišáci.

Žádné komentáře:

Okomentovat