Kontakty

Veškeré dotazy prosím směřujte na naši společnou emailovou adresu - kotata@skaut.cz. Děkujeme.
 
Pokud máte zájem o vstup do oddílu podívejte se, prosím, prvně na záložku Náš oddíl, zda máme volné místo.  

Na konci stránky najdete popis cesty k naší klubovně.


PÁR INFORMACÍ O NAŠICH VEDOUCÍCH

Klára Vyskočilová (Gump) - hlavní vedoucí oddílu

Jmenuji se Klára. V osmi letech jsem na výpravě s Koťaty stále dokolečka vyhrávala jednu běhací hru a od té doby mám přezdívku Gump. Skauting mě provází od první třídy a jako vedoucí působím už od roku 2017. V létě 2021 jsem absolvovala  vůdcovský lesní kurz Gemini. Mimo činnosti v oddíle ráda jezdím na celostátní a mezinárodní skautské akce. Studuji Národohospodářskou fakultu na VŠE a ráda mizím poznávat cizí státy. Snažím se, aby světlušky poznaly ono úžasné skautské tajemství, které je bude provázet celým jejich životem.


Johana Körblerová - zástupce hlavní vedoucí

Jmenuji se Johana Körblerová. Skaut se stal součástí mého života už před deseti lety, kdy jsem poprvé přišla do oddílu světlušek. V tu dobu jsem netušila, že se do oddílu ještě vrátím i jako vedoucí. Koťata vedu čtvrtým rokem. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu Evropská a tento rok budu prvním rokem studovat na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Práce s dětmi mě baví, naplňuje a při studiu pedagogiky mě motivuje a posouvá dál. Být skautská vedoucí je jednoznačně titul, na který budu vždycky hrdá stejně tak jako na naše malé světlušky, jejichž radost je i radostí mojí.


Barbora Dohnalová (Limo)

Jmenuji se Bára, ve skautu, který je mou neopomenutelnou součástí a trochu i životním stylem už od třetí třídy, mě ale všichni znají jako Limo. Je mi osmnáct let, studuji na všeobecném gymplu Ústavní a sama ještě nevím, kam mě život dál zavane. Volný čas nejraději trávím v libeňském sokole, na lezecké stěně nebo s dobrou knížkou v ruce. Ráda někam zajdu s rodinou nebo kamarády (třeba z mého roverského kmenu zBoží) nebo si odpočinu experimentováním v kuchyni.
Tereza Vitoušová

Je mi osmnáct let a u Stopařů nadšeně skautuji už devátým rokem. Studuji na Gymnáziu Českolipská a po maturitě se chci více věnovat fyzice. Ve volném čase ráda chodím do přírody, lezu na stěně či tancuji. Baví mě taky hraní na kytaru a šití. Vedení Koťat je pro mě zábavou, ale taky velkou výzvou. 
Anna Arnotová (Špagy)

Mé jméno je Anička, ve skautu mi ale všichni říkají Špagy. Je mi osmnáct let a ve Stopařích se pohybuji již od svých šesti. Sedmým rokem studuji na Arcibiskupském gymnáziu, kde mě zajímají hlavně humanitní předměty. Věnuji se hudbě, hraji na klavír a na kytaru. Ráda trávím svůj čas čtením, pitím kávy, procházením se po Praze, pečením, nebo chodím na výstavy a koncerty…
CESTA DO KLUBOVNY

Od školního roku 2021/22 máme novou klubovnu, která se nachází v areálu MŠ Dolákova v Bohnicích na adrese Dolákova 598/3. Nejbližší autobusovou zastávkou je Sídliště Bohnice, kam z Kobylis jezdí autobusy 200 a 102.

Žádné komentáře:

Okomentovat